היקף הקניות באינטרנט רק הולך וגודל, ואיתו הולך וגודל גם היקף ההונאות ברשת,מהתחזות לאתרי מכירות ועד פריצה לאתרי מכירות וגניבת מאגרי אשראי,ורכישות ברשת הפכו להיות עסקאות ללא כיסוי ,הסטנדרט הבינלאומי לכרטיסי אשראי הוא ככה:עיסקה שנעשית באינטרנט ובטלפון ניתנת להכחשה ולהונאות.

ביטולי עסקאות והכחשת עסקאות ,יום יומית במסחר באינטרנט ,הורסים כל חלקה טובה.הביטחון ללקוח הקונה באינטרנט יורד,והדרבון לעסק למכור באינטרנט יורד,לעומת זאת עיסקה שנחתמת ועוברת בקורא היא עיסקה בטוחה ואינה חשופה להונאות והכחשות.

מהיום סולקים בטוח ב "SAFE PAY 3D"

מקסימום ביטחון במינימום שינוי במינימום מחיר

"SAFE PAY 3D" הפתרון היחיד שעוקר את הבעיה מהשורש, לא ביטוחים ולא מערכות בדיקה, לא מערכות כספים וחברות חיצוניות ועמלות מפולפלות, ולא ניירת מסובכת. סליקה בטוחה באתר שלך, במסוף של חברת האשראי שלך, בחשבון הבנק שלך! ב "SAFE PAY 3D" העסקאות הם לא עסקאות אינטרנט, שעמידות לביטול והכחשה, ב "SAFE PAY 3D" העסקאות הם עסקאות רגילות ובטוחות שלא ניתן להכחיש אותם, קנייה בטוחה ורגועה ושקט נפשי, ללקוחות שלא נחשפים להונאה ולמסירת אשראי באינטרנט, אלא בהעברה פיזית של הכרטיס .

אז איך עושים את זה?

מחברים את המסוף שלכם בחברת הסליקה הפעיל באתר שלכם דרכנו, העסקאות באתר שלכם מנותבות להשהיה ופיקדון מאובטח בחברת האשראי,

לפני מסירת החבילה ללקוח, אנחנו עושים זיהוי לקוח וחיוב מיידי ובטוח (בחברת האשראי למסוף שלכם) בקורא אשראי מאובטח לסמארטפון (כמו בקנייה בחנות רגילה).

הלקוח מעביר את האשראי באופן פיזי אצל השליח שמוסר לו את המשלוח, שמזהה אותו לפי פרטיו ומחייב לו את הפיקדון השמור בחברת האשראי.

העסקה הסופית היא לא עסקה אינטרנטית, אלא עסקה מזוהה וחתומה כמו בחנות, ובנוסף, סליקה פיזית בקורא אשראי מאובטח, קנייה חכמה ובטוחה לקונה ולמוכר

כל עוד שהכרטיס לא עבר באופן פיזי בקורא אצל השליח, המוצר ברשות העסק שלכם. החבילה לא נמסרת רק אחרי חיוב האשראי בצורה מאובטחת בעסקה רגילה ולא בעסקה אינטרנטית . המסוף שלכם נשאר אותו דבר, אתם נהנים מעסקאות בטוחות במסוף שלכם, היי וגם אנחנו לא מקבלים את הכסף ומעבירים לכם לחשבון הבנק, אלא הכל נשאר אצלכם במסוף שלכם ובחשבון הבנק שלכם.

מוכרים בקלות באינטרנט ונהנים מיתרונות של סליקה פיזית ומאובטחת.

אתרי מכירות

קבלו פלטפורמת מסחר חדשנית ומאובטחת, עם כלים יעילים למכירות באינטרנט. עסקאות בטוחות בקליק, שירות אבטחה לעסקאות באשראי, ומהיום אין יותר הונאות, אין יותר הכחשות, אין יותר גניבות!

הרשמה

כתובת המייל אינה חוקית
מספר נייד לא תקין. נא בדוק שוב את המספר שהזנת.
הפניה נשלחה!
ארעה שגיאה! הייתה שגיאה בשליחת ההודעה שלך.